Obrázek

Další zbytečná porážka...

Do Dubného jsme jeli jen s torzem týmu, jedním chlapem na střídání a podle toho taky vypadala naše hra i výsledek. Ze zápasu se z různých důvodů (zranění, nemoc nebo akcičky) omluvilo hned 10 lidí, kteří by za normálních okolností vytvořili silnou sestavu. Nebyl Libor, Rudy, Cardík, Pól, Vazy, Bery, Akim, Lukáš, Fody a Kuba. I proto jsme měli asi nejstarší útok ve střední evropě : Lojkys - Chmeňák.

Zápas jsme nerozehráli moc dobře a po serii nepřesných přihrávek středních záložníků přišel skluz Řepky, faul a hned v 5.minutě jsme inkasovali z tečovaného přímého kopu. Jinak byla první půle docela vyrovnaná, plná osobních soubojů a na těžkém, podmáčeném terénu to byl spíše boj než líbivý fotbal. Škoda jen, že rozhodčí neudělil pár žlutých karet na začátku utkání, zákroky na to rozhodně byly a to z obou stran, jenže karty nepřicházely a tak se to mydlilo čím dál víc. Ve 30.minutě jsme dokázali po dobře rozehraném rohovém kopu Dvořky vyrovnat, hlavou se koníčkem pěkně trefil Švícko. Jenže minutu na to kopali domácí další přímák, který Grami neudržel a dobíhal pouze hráč Dubného - obrana koukala - 2:1 půle.

Vstup do druhého poločasu stál opět za ho... ve 48.min. přišel dlouhý balon za obranu která nestíhala, Grami se na půly cesty k balonu zastavil a domácí hráč ho pěkně lobnul - 3:1. Pár minut na to musel po hnusným šlapáku odstoupit Řepka, kterej měl i přes kopačky dvě díry v nártu. Z brejků jsme dostali další dva góly a bylo hotovo. Jenže místo toho, aby se zápas už nějak dohrál, tak se to všechno kopalo, hnusný zákroky přicházely z obou stran, benevolentní rozhodčí sice pár žlutých rozdal, ale na uklidnění hráčů to už moc vliv nemělo. V 80. min. dostal domácí hráč za "pěkné" oslovení arbitra redku. Přesilovku jsme chvíli na to využili Dominikem, který se dostal k odraženému balonu a poslal ho na zadní tyč. Druhou branku v utkání mohl vzápětí přidat Švícko, ale sám před golmanem přestřelil.

Na víc jsme v tomto bojovném utkání nedosáhli a můžeme jen doufat, že se na Lokádu sejdeme ve větším počtu, abysme mohli být důstojným protivníkem. Všem, kteří nechtěli nechat Hodějcký fotbal s ostudou za neodehraný zápas a přišli na hřiště bych chtěl poděkovat, bojovnost se nám upřít nedala, ale na body to prostě nestačilo.

Sestava: Grami - Hardson, Straky, Řepka (60.Dominik), Šáfa - David H., Jany, Dvoři, Švícko - David L., Chmeňa

Góly: 30.Švícko, 81.Dominik

ŽK: Dvoři, Jany

Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2