Nábor dětí

Bravo kluci!!!!!!!. Tak po parádním výkonu výhra 4:0!

Za chladného počasí  jsme měli hned od začátku zápasu jasnou převahu, kterou se nám podařilo potvrdit dvěma góly Honzy do přestávky. Zvlášť druhý gól po hlavičce z rohového kopu byl parádní. Soupeř se před bránu dostal až před koncem první půle, ale připravený Vojta Prokeš v bráně jim nedal šanci. Takže po první půli jsme vedli 2:0.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním tuto výhru již nepustit. Nutno říct, že soupeř chtěl z počátku druhé půle se zápasem něco udělat, ale buď stříleli vedle, nebo do tyče (to jsme měli velké štěstí) a nebo tam stál připravený Vojta. Ani z následné penalty (za ruku ve vápně) se soupeři nepodařilo skórovat. Naštěstí se to podařilo nám a po gólech Marka a Dominika jsme zápas rozhodli ve svůj prospěch.

Musím říct, že včera to byla radost pohledět na naše kluky. Bylo vidět, že je to baví, že nechtějí zápas jen „odkopat“, ale vyhrát. Tentokráte bych asi vyzvedl výkon Vojty Prokeše a Honzy Tvrze. Jinak celé mužstvo hrálo asi tak, jak bychom si představovali ( samozřejmě chybičky se vždy najdou J).

V dalším utkání přivítáme doma Ledenice, takže doufám, že navážeme na vítěznou šňůru tří zápasů.