Nábor dětí

nakonec přeci jenom výhra!!!

A zasloužená (alespoň za první půlku zápasu)

Do utkání jsme očividně šli naladěni bojovně a s vírou na vítězství a bylo to znát. Chvíli po začátku utkání jsme vedli 2:0 a kluci s Kikinou a Renatou se zklidnili a předváděli pohledný fotbal. Olešnický byli z toho dost zaskočení a tím, čím nás přehráli na podzim, se jim tentokráte díky dobře chytajícímu Tomášovi a odpovědné obraně nedařilo. No a když jsme ještě dokázali dát čtyři fíky tak se jejich hra rozpadla. Do přestávky jsme šli s náskokem šesti gólů. To se nám v této soutěži ještě nestalo J)).

Zdálo se, že druhá půle bude jenom o tom kolik gólů ještě přidáme. Jenže soupeř se nevzdal a začal nás jasně přehrávat. A naopak mi uspokojení výsledkem první půle jsme nezačali dobře. Takže důsledek byl, že se soupeř přiblížil na rozdíl jediného gólu. Ještě, že to bylo před koncem zápasu, protože hrát se ještě pět minut, myslím, že by bylo srovnáno. Góly jsme dostali po hrubých chybách v obraně a laxnímu přístupu ke hře. Jako by to kluky a holky už nezajímalo. No prostě zápas dvou rozdílných poločasů. O naše góly se postarali Honza, Milan, Marek a Štěpánek.

Ale i tak velká gratulace, myslím, že i hráči z toho měli radost, že se jim na jaře konečně podařilo vyhrát.