Nábor dětí

Turnaj na Rudolfově

 

 

Report z tohoto turnaje se mi píše docela špatně, neboť došlo k zranění Milana. Natažené vazy na koleni vyžadují min třítýdenní pauzu a problémy s chozením atd.

 

Ohledně předvedené hry : pokud dáme jeden gól za celý turnaj nemůžeme počítat s jiným umístěním než s posledním místem. Jediný zápas, který se nám vydařil, byl jako vždy ten první s domácími, který skončil remizou 0:0. Potom se z naší hry vytratilo úplně všechno, nahrávka střelba, obsazování hráčů před naší brankou, napadání soupeře. Můžeme děkovat výbornému výkonu Tomáše Taurů v brance, neboť vychytal spoustu gólů. Samozřejmě neúčast Milana v posledních dvou zápasech byla taky znát.

 

 

 

 

 

Přátelský zápas s Olešnicí   1:7 !!

 

 No co k tomu dodat.  Čekal jsem, že po turnaji na Rudolfově se naše hra trochu zvedne, ale řekl bych, že to bylo ještě horší, než tam. Porazil nás soupeř, který přijel bez možnosti střídat, na rozdíl od nás , kdy jsme měli dvě kompletní čtyřky. Chyby, které děláme jsou stále ty samé, necháváme soupeři prostor k rozehrávce aniž bychom ho napadali, nedůslednost před naší brankou při odkopech (hráči se dívají jak soupeř hraje). O náhrávkách do pohybu ani nemá smysl psát, neboť skoro žádné nejsou., a následná zpracování balonu je taky žalostné. Doufám, že se dáme dohromady abychom na jaře předváděli lepší hru.

 

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine