Nábor dětí

Hodnocení prvního ročníku st. přípravky-podzimní část:
Tak máme podzimní část za sebou a nutno říct, že až na tři zápasy, kdy jsme propadli herně se nám celkem jako nováčkovi nevedlo špatně.
Asi nejlepší zápas, který se nám povedl bych hodnotil v Lišově, kde jsme s velmi kvalitním týmem prohráli o gól. V zápase s Č.Dubem, Ledenicemi a v Olešnici jsme si utkání prohráli sami, vlastními chybami. V zápasech s Novými Hrady, Kameným Újezdem a Trhovými Sviny byli soupeři jednoznačně lepší a projevilo se to i na výsledku. Výjmečný byl zápas v Boršově, kde to po prvním poločase vypadalo na dobrý výsledek, ale ve druhé půli nás soupeř deklasoval a opět vlastními chybami jsme mu k tomu výrazně pomohli. No a pak jsou tu dva vítězné zápasy a to se Srubcem a Lokádou. Tam jsme zaslouženě vyhráli a ukázali, že by to v jarní části nemuselo být tak špatný.
Byl to první ročník, kdy klucí a i holky musejí hrát na větším hřišti a s jiným počtem hráčů což jim evidentně občas dělá problém.
Nedostatky: špatná orientace před vl. bránou, tím pádem neumíme rychle odkopnout míč od brány a z toho pramenilo spoustu gólů. V pohybu nejsme schopni si dobře přihrát, umíme to pouze ve stoje, ale tím pádem rychlejší soupeř nám většinou odebere míč od nohy, a potom řešíme situaci tím, že chceme s míčem projít individuelně až před bránu, což se málokdy podaří. Většinou nám soupeř míč odebere, neboť ve dvou se postaví našemu hráči do cesty a ten nemá šanci je obehrát a pokračovat ve hře. Nenapadáme protivníka při jeho rozehrávce jak od brány tak v poli, nedostatečná střelba z prostoru vápna a před ním. Nutíme se dostat míč až k bráně, jenže většinou o něj přijdem aniž bychom zkusili zakončit. Naopak mi jsme inkasovali spoustu gólů právě střelou z dálky. Je pravda, že do dnešního dne nemáme jasnou jedničku do brány ani pro jeden tým.
Nedostatky nejsou výčitkou, ale seznamem chyb, na kterých musíme zapracovat jako trenéři. Pokud budete chtít mohou některé dovednosti trénovat i doma.Předpokládám, že orientace se dá trénovat doma tím, že dětem dáte šátek přes oči a budou chodit po domě se zavřenýma očima, střelbu natrénujete s míčem v obýváku do místa kde vám stojí nějaký broušený porcelán v lepším případě do vrat od garáže nebo dveří od ložnice rodičů ( mezi 6-7 v sobotu ráno). Napadání protivníka trénují určitě ti co mají bratra nebo sestru. Ostatní sirotci musí poprosit rodiče a čápa o bratra či sestru.
Jinak samozřejmě předpokládám, že to přes zimu „vypilujeme“ a na jaře podáme lepší výkony. Proto je třeba chodit poctivě na tréninky. Ostatně kvalita hry se odráží na zdravotním stavu trenérstva….pozoroval jsem mírné tiky v oku, značný nárůst šedin, ztrátu hlasu, koktání a další větší či menší vady, o kterých budou spíše vyprávět manželky a přítelkyně trenérů 

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine