Nábor dětí

Kluci senzace, ale měli jsme hodně štěstíčka…

 

 

  Poslední zápas, který rozhodoval o umístění v podzimní části tabulky jsme po dohodě se soupeřem odehráli v hale Hosport, takže vlastně doma. Postrádali jsme Marka (zdr. problémy), Kačku a Dana(omluveni) a Dominika Lojku.

 

  To, že nám hala moc svědčit nebude, jsme se přesvědčili a celý zápas jsme bojovali se skákajícím míčem. Soupeř byl oproti nám na tom trochu lépe, ale i oni měli problémy. Bylo vidět, že obě mužstva si zvykala na úplně jiné podmínky než jsou na trávě.

 

   Po šancích na obou stranách jsme si dali vlastního góla, kdy po kopu z přímáku  Sebík poslal míč do naší brány. Byl to nešťastný moment, ale i když se kluci snažili, do konce první půle jsme to nedokázali srovnat. Měli jsme šance, ale míč skončil buď mimo a nebo na břevně. Ale to samé by se dalo říct o šancích soupeře.

 

   Do druhé půle jsme vyrazili se snahou vyrovnat utkání. To se nám podařilo z přímého kopu po faulu na našeho hráče. Honza, který se jako vždy postavil do brány, se do balonu pořádně opřel a po nádherné střele z vlastní poloviny skončil míč v bráně hostů  k překvapení nás všech a hlavně brankáře hostí. Potom se střídali infarktové momenty před oběma momenty. Pět minut před koncem jsme udělali malou rošádu, Honza šel do obrany, Filip do brány. Tato změna se nám vyplatila, díky Honzovi se zpevnila obrana a soupeř se před naší bránu, kromě jedné velké šance, kdy se zaskvěl Filip a vyběhl proti střele soupeře, nedostal.

 

   Asi dvě minuty před koncem brankář hostů překopl svoji polovinu hřiště a dle regulí jsme kopali nepřímý kop. Opět se role ujal Honza. Kopnul přímo do brány a světe div se, byl z toho gól!! Soupeř sice protestoval, ale jelikož se sami přiznali k teči této střely, gól padl regulérně. Konec zápasu se blížil a kluci vítězství uhájili. 

 

  Hodnocení na závěr, asi nejlepší výkon podal Honza, který nás podržel v bráně a dvěma krásnými střelami rozhodl zápas. Ostatní kluci se  nenechali zahanbit a odehráli své maximum. Nasadili jsme i Jakuba, aby okusil zápasovou atmosféru. Hodnocení celé sezóny si nechám na jiný report. Ale jinak velká gratulace, kluci nikdo vás neporazil !!!!

 

   Trenér

 

 

 

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine