Nábor dětí

Souboj o osmé místo jsme prohráli…..

 

 

  Do Olešnice jsme jeli s vědomím, že budeme hrát s mužstvem, které je výkonnostně na tom stejně jako mi. Měli o dva body míň, takže i remíza by nám stačila k udržení na osmé příčce, bohužel vlastníma chybami jsme jim nabídly vítězství. Ale po pořádku..

 

 Nezačali jsme vůbec špatně Kikina se protlačila po levé straně a svým důrazem vstřelila vedoucí gól. Potom jsme měli ještě jednu šanci, ale bohužel jsme jí, jak už bývá u nás zvykem nevyužili, a naopak při nedůrazném odkopu od naší branky jsme inkasovali od nejmenšího,ale nejšikovnějšího hráče na hřišti. Potom jsme před svoji brankou začali kupit jednu chybu za druhou a výsledkem byl druhý gól v naší brance.  Tím skončil poločas. S trenérem Rudou jsme si řekli o chybách, kterých jsme se dopouštěli ( hlavně špatně házené auty) a šli do druhé půle.

 

  Opět jsme začali dobře a ze skrumáže jsme mohli dát gól, když brankář hostů už ležel na zemi,ale mi místo abychom míč umístili do odkryté branky jsme to kopli do něho. No a potom se stalo něco nevídaného, když Tomáš chtěl vykopnout míč od branky, ale bohužel napálil protihráče stojícího před ním a od něj se míč odrazil do naší branky. Jak se ukázalo tento gól byl pro utkání rozhodující. Sice se nám podařilo snížit Milanem, ale nevyužili jsme další gólovku,kdy Milan nahrál přes bránu a dobíhající Honza bohužel na míč nedosáhl. Nádhernej fotbalovej moment. Potom jsme z přímého kopu inkasovali počtvrté, když se míč odrazil od tyče rovnou před volnou hráčku, pro kterou nebyl problém zavěsit. Tím skončil zápas a ukončili jsme podzimní působení v Okresním přeboru.

 

Hodnocení: Zápas se povedl Milanovi, Honzovi a mile mě překvapila Kikina, ostatní kluci odvedli maximum, trochu mě zklamal Marek, ale věřím, že se dá do pohody a pátek se předvede v lepším světle. No a co se týká autů, tak k tomu se nebudu raději vyjadřovat. Holt to budeme muset opět potrénovat, ale byla to ostuda.

 

Hodnocení podzimu napíšu na zvláštní report

 

 

 

 

 

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine