Nábor dětí

Senzace desátá výhra v řadě!!! Velká gratulace…

Ze včerejšího zápasu jsem měl tak trochu obavu, jak kluci a Kačka zvládnou to, že ještě neprohráli a i to, že Honza, Štěpík, Marek a Vojta, měli v nohách zápas za st. přípravku z předešlého dne. Do hry se zapojili všichni a bylo samozřejmě znát, když tam byli kluci, kteří teprve začínají oproti těm, kteří už hrají delší dobu. Ale chtěl jsem, aby si zahráli všichni a pro ně samé je to taky dobře. Alespoň poznají správnou zápasovou atmosféru.

V první půli jsme nehráli dobře, byť jsme vedli už 2:0, tak soupeř dokázal vždy snížit a zápas zdramatizovat. Díky Markovi a Štěpíkovi jsme vedli po poločase  4:2.

Do druhé půle jsme nastoupili již v lepší pohodě, a po příchodu trenéra Darka začali kluci a Kačka  lépe kombinovat a výsledkem bylo vstřelení dalších čtyř gólů. Soupeř díky zákrokům Honzi v brance již neskóroval, takže utkání skončilo vítězstvím 8:2!

Hodnocení:  Honza v brance super, v obraně to trochu skřípalo, kluci chvílemi nevěděli co udělat s míčem před vl. bránou, v útoku Štěpánek a Marek zařídili  všechny góly. Ostatní v útoku tolik štěstí neměli. Čeká nás poslední utkání a to s Rudolfovem příští týden v hale, proto je třeba se na toto utkání připravit a potrénovat.