Nábor dětí

Drama se šťastným koncem….

 

 

Do Lišova jsme jeli s tím, že se nám nikdy nepodařilo toto mužstvo porazit. Kromě omluveného Beníka, jsme nastoupili v plné sestavě a nutno podotknout, že to bylo dobře, neboť soupeř byl kvalitní. V bráně to odchytal Honza a dík jemu jsme neprohráli. Hrálo se na větší brány, takže bylo více prostoru k zakončení. Podle toho taky vypadá skóre. Začali jsme vlažně a inkasovali jako první. Potom začali kluci a Kačka makat a otočili jsme výsledek v náš prospěch. Po poločase jsme vedli o dvě branky 5:3.

 

Ve druhé půlce jsme si vybudovali až čtyřgólový náskok 7:3, o který jsme záhy přišli, když naší nedůsledností jsme soupeři nabídly dvakrát skórovat. Potom jsme opět odskočili o tři branky, ale soupeř dvěma slepenými se nám nebezpečně přiblížil. Nutno podotknout, že v této chvíli jsme byli pod tlakem a jenom skvělým zákrokům Honzi jsme neinkasovali. Potom nás k vítězství posunul gólem Marek a na desátý gól jsme dlouho nečekali.Dal ho Štěpík. Soupeř sice ještě snížil na 10:8, ale to už se blížil konec zápasu, takže jsme toto vítězství s divokým skórem uhájili.

 

Hodnocení: Honza vychytal vítězství, Marek konečně zabral a líbilo se mi, že měl snahu i nahrát, Štěpánek se po porvní půlce probral a byl to zase on. Ostatní odvedli maximum a taktéž přispěli k vítězství.

 

Trenér

 

Přihlášení

Kalendář akcí

červen 2024
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine