Obrázek

Záchranářský souboj jsme zvládli a výhrou si zajistili příslušnost k OP i v příští sezóně...

Potvrdit body z Týna a před posledními dvěma koly se dostat do pohody - to byl cíl se kterým jsme šli do domácího zápasu s Bavorovicemi.

Na soupeře jsme vlítli a v podstatě celý zápas byl v naši režii, šance jsme si vypracovávali od samého začátku, ale možná pod tíhou důležitosti tohoto utkání jsme byli moc zbrklí a často jsme netrefovali branku. A kyž už jsme ji trefili, tak dobře zasáhl golman hostů, např.při Liborovo akci a pěkné ráně na zadní tyč. Nakonec se nám podařilo branku vstřelit - v 30.min. přesný centr Kuby ve vápně stopil Dvoři a s jistotou poslal balon do sítě - 1:0. Chvíli na to, po Liborově centru přidal Dvoři druhý gól, ale rozhodčí ho neuznal - Bavorovický pomezní zkusil mávnout ofsajd a rozhodčí to sežral. Bavorovičtí párkrát zahrozili nakopnutými balony, ale Grami byl jistý a tak jsme šli do kabin s hubeným vedením.

Druhá půle začala trochu nervózně, když jsme opět nedali dvě, tři šance a rozhodčí nám upřel penaltu, ale nakonec se nám podařilo balon do sítě docpat a přidat uklidňující gól. V 55.min. Bery motal soupeře, postrčil balon Liborovi a ten prostřelil golmana - 2:0. Třetí gól přišel tři minuty po druhém a byl výstavní, postaral se o něj Libor, který z přímáku přesně trefil šibenici - 3:0. Ve druhé půli hosté uplně odešli a byli odevzdaným týmem, nám se ale do konce zápasu nepodařilo přidat další branky a šance Dvořiho, Kuby, Beryho, Dominika a dalších zůstaly nevyužity. Naštěstí nám to tentokrát nemuselo tolik vadit.

Náskok jsme si pohlídali, zápas dovedli do zdárného konce a posunuli jsme se v tabulce na pěkné desáté místo. Pojistili jsme si záchranu v soutěži a poslední dvě kola (Rudolfov, Čtyrák) konečně můžeme odehrát uvolněně a bez tlaku - už se na to těším :-) v neúplné tabulce jara dokonce okupujeme čtvrté místo! Na aktuální tabulky se můžete podívat zde.

Sstava: Grami - Hardson, Jany, Rudy, David H. - Libor, Dvoři, Kuba (65.Chmeňa), Akim (60.Lukáš H.) - Cardík, Bery (75.Dominik)