Obrázek

Nedáš - dostaneš...

Zápas na podmáčeném trávníku nebyl pro obě mužstva jednoduchý, balon se často zastavoval ve vodě a šlo jej jen stěží vydolovat, přesto jsme to byli my, kdo šel do vedení - v 10.minutě David Lojka krásným pasem vyslal Cardíka a ten svůj nájezd proměnil střelou k tyči - 1:0. I po gólu jsme měli více ze hry a soupeře jsme mačkali, ale střely Akima, Davida L a Janyho svůj cíl nenašly a tak přišel trest - ve 38 min. propadl centr až k hostujícímu útočníkovi a tan prostřelil Gramiho - 1:1

Ve druhé půli byl obraz hry podobný, měli jsme spoustu šancí, ale v koncovce jsme byli bezzubí a spálili jsme i ty největší šance, David L. z úhlu netrefil bránu, Libora z dorážky vychytal golman a ikdyž prapodivným způsobem, ale účinným nám hostující brankář sbíral všechny střely. Nu a přišla 75.min. nešťastné odkopnutí Libora a hosté šli do vedení - opět průstřel zblízka... o 5 minut později už to bylo 1:3, Rudymu dali hosté do odkopu nohu před míč, ten se zranil a z brejku gól. Rudy musel ze hřiště, ale za něj už nebyl kdo, jelikož chvíli předtím střídal zraněného Kozu Hardson a pánové Šiman, Hrdlička a Herda se z různých důvodů na zápas vy... Takže jsme dohrávali v deseti, pustili se do útoku a do otevřené obrany jsme ještě jednou inkasovali.

Zápas, ve kterém jsme chtěli uspět jsme hrubě nezvládli a dostali se tak do složité situace, ale pořád máme záchranu ve svých rukou a tak prostě musíme zabrat příští neděli v Týně.

Sestava: Grami - David H., Zdenek, Rudy, Koza (75.Hardson) - Libor, Jany, Dvoři, Akim - David L., Cardík (60.Bery)