Obrázek

Dvacetiminutový uragán nám na výhru stačil....

Veledůležitý mač jsme sehráli doma proti poslednímu celku tabulky, v mizerném počasí a mizerné náladě. Kvůli úmrtí dlouholetého činovníka klubu pana Petra Tauera měli všichni hráči čené pásky a zápas začal minutou ticha...

Přesto jsme do utkání vlítli a Hrdějovičtí se prvních dvacet minut nestačili divit. V 5.minutě vyslal Hardson šajtlí Libora, ten zacentroval před bránu, kde si balon našel Dvoři a levačkou nás poslal do vedení. V 17. min. si převzal ve středu hřiště balon Kuba a dalekonosnou ranou zvýšil na 2:0. Ve 20.min. jsme přidali třetí branku, Hardson posunul na Janyho, ten vystřelil a Dvoři tečoval balon za bezmocného brankáře hostů - 3:0. Po této silné dvacetiminutovce jsme trochu polevili a do hry se dostávali i hosté, střelu z úhlu kryl Grami. Zbytek poločasu jsme spíše bránili a nechtěli jsme zbytečně inkasovat - to se ale málem stalo, jenže Grami měl fazonu a dorážku zblízka reflexivně vyrazil na břevno.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně a nedat hostům šanci snížit, jenže hned ve 47.min. jsme inkasovali po rohovém kopu, kdy se hosté prosadili hlavičkou. V podstatě vzápětí nás mohl Libor opět dostat do tříbrankového trháku, jenže z úhlu trefil pouze golmana. Hosté kousali a v těchto fázích zápasu byli více na balonu. Po pěkné ráně Hrdějovického záložníka za Gramim zazvonila tyč. Do klidu nás mohli poslat Cardík s Davidem L., ale oba jejich pokusy jen těsně minuly branku. Pár minut do konce se ještě zaskvěl Grami, který na poslední chvíli vytáhnul nebezpečný centr, který se stáčel do brány.

Ve druhé půli to byl spíše urputný boj s počasím, houževnatým soupeřem, ale i se sebezapřením, protože ke zraněným Kozovi a Berymu se přidal nemocný Kuba, poraněný Jany a otlučený Straky, takže jsme prostřídali a soustředili se spíše na ubránění veledůležité výhry, což se nakonec k naší radosti povedlo...

Věřím, že do čtvrtka se většina hráčů dá dohromady a ve čtvrtek na Hlubokou pojedeme jako silný, odhodlaný tým!

Sestava: Grami - Hardson (60.Hrdla), Straky, Rudy, David H. - Libor, Kuba (46.Chmeňa), Jany (75.Akim), Dvoři - David L., Cardík (70. Lukáš H.)