Obrázek

Po vyrovnané první půli jsme ve druhé odpadli a darovali tak soupeři snadné vítězství...

V Dubném se nám výsledkově vůbec nedařilo a až na závěry obou poločasů to nebyla žádná hitparáda ani herně. První branku jsme dostali v 15.min., po autu u našeho pokutového území se Jankovský útočník otočil kolem našich obránců a střelou na zadní tyč poslal domácí do vedení. Ve 30.minutě bylo vyrovnáno, to když Koza zacentroval, míč si našel David Lojka a nedal golmanovi šanci - 1:1. Dokonce jsme mohli jít i do vedení, když střelu Davida Lojky golman podcenil a ta skončila na tyči. Trochu jsme si na mokrém terénu zavařovali těžkými balony "malá domu", ale Grami vše zvládnul a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Začátek druhé půle jsme ale šeredně zaspali, hned z kraje měli domácí velkou šanci, ale Grami perfektně zasáhl a vyškrábnul balon na tyč. Chvíli poté se přesto domácí dostali do vedení, nedorozumění Gramiho a Davida H. dopadlo hodně špatným odkopem Davida H. a ten tak naservíroval soupeři balon do brejku, Kozovi nezbylo než faulovat a z nařízené penalty se Jankovský Kudláček odrazil k hattricku, který nám nastřílel za příštích 20 minut a rázem to bylo 4:1.

Domácí mohli přidat i další branky, ale své příležitosti už neproměnili, v závěru snížil na 4:2 Libor, který využil nedorozumění domácí obrany a z brankové čáry výsledek korigoval. Ke konci zápasu měl dvě pěkné šance David H. nejprve nedosáhl na pěkný balon od Libora a poté hlavičkoval jen nad bránu a tak se po trochu hektickém závěru z výhry zaslouženě radovali domácí.

V sestavě chyběli zranění Straky, Jany a Šimi, zápas kvůli výronům nedohráli Bery s Kozou, ti co nastoupili za ně předvedli solidní výkon, Hardson dokud mohl, tak si na beku odvedl své a dopředu byl i konstruktivní (hlavně v první půli), Lukáš H. na hrotu útoku bojoval, makal, jezdil, ale na gól to tentokrát nestačilo, Chmeňák ve středu zálohy dřel jak to jen šlo, ale druhá půle se nám nepovedla nikomu a tak jsme tentokrát na body prostě neměli. Je třeba si naše chyby vyříkat, a to hlavně proto, aby jsme je neopakovali, protože nás pak takový blbinky a šumi v komunikaci mohou stát i další zápasy a to určitě nikdo z nás nechce. Nezbývá, než zatnout zuby, vylízat se ze šrámů a v každém zápase bojovat, jinak body získat nejdou - o tom jsme se v posledních dvou zápasech přesvědčili...

Sestava: Grami - Hardson, David H., Rudy, Koza (60.Hrdla) - Libor, Kuba, Chmeňa, Dvoři - David L., Bery (17.Lukáš H.)

TA

Publikováno: 9 roků 11 měsíců zpět Od Tomáš A #36
Avatar uživatele Tomáš A
Ještě jsem zapomněl.... v Dubným už maji nakrmený králíky a kdyby někdo NÁHODOU nevěděl jak hrála Chelsea, tak 2:0 vyhrála a podrobnější informace vám dá kdokoliv z lavičky :-)