Obrázek

Velikonoční neděle nám body nepřinesla...

Na Velikonoce k nám přijela Olešnice, která v předchozích dvou zápasech nastřílela 12 gólů a u nás svou jarní fazónu potvrdila. Hosté, kterým v první půli foukal vítr do zad byli od začátku důraznější a vedení se ujali ve 12.minutě, když přesný centr poslal Olešnický útočník Gramimu do protipohybu. Pár minut na to jsme mohli vyrovnat, ale Dvoři místo střely volil v malém vápně patičku, která byla pro hostující obranu lahůdkou. Ve 30.minutě jsme měli kopat penaltu, ale sudí byl asi jediným mužem na hřišti, který ruku neviděl. Druhý gól jsme dostali z brejku, který založil Olešnický golman poté, co evidentně sebral balon za hranicí vápna. No a zmar první půle jsme stvrdili polovlastním gólem - Dvoři chtěl odkopnout střelu Olešnických, ale ta zkončila v naší síti - 0:3. Nehráli jsme dobře, byli jsme nedůrazní, prali se s větrem i rozhodčím a hosté trestali - prostě poločas blbec!

Do druhé půle jsme nemohli jít s ničím jiným, než s vědomím, že když už prohrajeme, tak po boji a po zlepšeném výkonu. To se také nakonec stalo, ikdyž nás hosté zchladili pár minut po přestávce. Na 0:4 upravil hostující útočník dalekonosnou ranou. Pak už jsme konečně začali hrát, sice pozdě, ale přece. Jenže jsme v zakončení byli hodně laxní a Akim, David L i Bery své dobré šance zazdili. Dočkali jsme se až v 75.minutě, kdy Dejvovo ostrý centr do vápna docpal do brány Bery asi pinďourem. Mohli jsme výsledek ještě zkorigovat, ale David H. po rohu nemířil hlavou přesně. Hosté si závěr pohlídali, hráli co museli a zaslouženě si odvezli všechny body.

Závěrem nutno říct, že jsme prohráli s lepším týmem, prohráli jsme zaslouženě, ale zlapšeným výkonem ve druhé půli jsme dali základ lepším zítřkům. Chyběli nám zranění Koza, Kuba, Šimi a Lukáš Herda, zvláště absence prvních dvou je citelná, snad se kluci dají brzy dohromady a v neděli do Jankova (hřiště Dubné) pojedeme zase v plné síle. Za hranicí zdraví odmakal 70 minut Straky.

Sestava: Grami - David H., Straky (70.Hrdla), Rudy, Libor - Dvoři, Jany, Bery, Akim - David L., Chmeňa (60.Cardík)

TA

PS: Z lavičky nám během zápasu utekl do porodnice Hardson, kterému se chvíli po zápase narodila malá Editka a srdcař Hardson nejenže odrodil v Hodějovickým dresu, ale ještě v něm dceru řádně zapil, viz foto pořízené v jednom z Pohůreckých barů někdy nad ránem :-)

Dres je neporušen a již čeká na zpětné zařazení do sady....

Publikováno: 9 roků 11 měsíců zpět Od Anonym #34
Avatar uživatele Anonym
dekuji za gratulace kamaradi i Gramimu:-)..2.Kvetna(pristi patek)bych rad krivochcalku radne zapil na hristi nejaky selatko a trocha toho piva s kamaradkou ze svestek.Kdyby se nasel nejakej dobrovolnik co mi pomuze pichnout sele na rozen budu rad..popr nejakej ten tenis nebo nohejbal muzem dat.Ve ctvrtek ahoj.
Publikováno: 9 roků 11 měsíců zpět Od Dvořka #33