Obrázek

Velmi důležité body zůstaly doma...

Ufff... balvan, který nám v sobotu spadl ze srdce by neodvalil ani ten největší zlobr, který v hodějovicích žije.

Po výsledkově nepovedené přípravě se nám podařilo vyhrát v ten pravý moment a před plnými hodějovickými tribunami to byl zážitek parádní, ikdyž snadné jsme to rozhodně neměli.

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a prvních třicet minut bylo našich. Už v osmé minutě se po Liborovo rohu opřel do rány Dvoři a jen těsně minul branku, v desáté minutě jsme vedli 1:0, balon zatáhl Dvoři, naservíroval ho do vápna, kde číhal Libor, který nepovedenou střelou přihrál Šimimu a ten ve své domácí premiéře trefil odkrytou branku. Stále jsme byli aktivnější a druhý gól měl na noze Bery, jenže sám před golmanem tak moc tlačil balon k tyči až ho vytlačil z brány a jen těsně minul. Ke konci první půle se dostávali do hry i hosté, měli dvě velké šance, ale mi jsme měli v bráně skvěle chytajícího Gramiho, který nás podržel hlavně ve 43.minutě, kdy tvrdou ránu hostujícího hráče vyrazil na tyč.

Do druhé půle jsme šli s vědomím, že musíme nějaký ten gól ještě přidat. A to se nám povedlo v 60.min., kdy si na perfektně koplý roh Dejva naběhl David Holzer a krásnou hlavičkou navýšil náš náskok - 2:0. Vše vypadalo dobře, měli jsme hru pod kontrolou a vedli o dvě branky... jenže pak přišla 62.minuta a červená karta pro Rudyho, který se po druhé žluté pakoval ze hřiště. Hru jsme stáhli na jednoho útočníka a uchýlili se k brejkům. V 75.minutě se nám z jednoho učebnicového podařilo náš náskok zvýšit - Dejv skvěle načasovanou přihrávkou našel Kubu, který si perfektně naběhl do otevřené obrany a přesnou ranou k tyči nezaváhal. Za stavu 3:0 jsme bránili výsledek, ale hostům se podařilo ještě snížit, kdy nedorozumění našich stoperů využil hostující útočník ke korekci skóre a v 80.min. nedal Gramimu šanci - 3:1. Závěr zápasu jsme si pohlídali a díky absolutnímu nasazení jsme i v deseti vybojovali cennou výhru.

Velký dík patří fanouškům, kterých se sešlo hodně a byli skvělí... poděkování patří i všem hráčům za bojovnost, s jakou se musí OP hrát, mohl bych tu jmenovat, ale tentokrát bych tu vypsal celou sestavu. Bylo vidět, že fyzicky i fotbalově jsme připraveni dobře, žádného soupeře se bát nemusíme a příští neděli můžeme jet do Mladého s čistou hlavou a sebevědomím.

Sestava: Grami - David H., Straky, Rudy (62.ČK), Koza - Libor (76.Lukáš H.), Jany, Kuba, Dvoři (70.Akim) - Bery (90.Lukáš N.), Šimi (40.Dejv)