Obrázek

Generálka na jarní část sezony se nám příliš nepovedla...

Utkání nemělo žádnou valnou úroveň i díky nekvalitnímu hřišti a možná i díky brzskému času zahájení (10:30 hod.), ale kdo ví, zda by to bylo odpoledne lepší...tuto sobotu spíš ne. V podstatě měli oba týmy po jedné velké šanci, Bery tváří v tvář golmanovi nastřelil pouze jeho nohy a vltavští trefili vnější - jak jsem byl upozorněn Gramim :-)  - tyč. Blízko gólu byl v první půli i Šimi, ale odkrytou bránu netrefil. A tak nás z tohoto zápasu může těšit udržená nula i to, že Grami s jistotou sbíral centry a poradili jsme si i se všemi standardkami. Milá byla účast v ochozech pomalu odstupujícího bafuňáře Toma Turka i zraněného Libora, jinak na zápase nebyl asi nikdo, mávat jsme museli obě poloviny hřiště - díky Jirko - a pískal místní "trenér" Vlasta. Prostě takovej zápas - nezápas. Ve Vltavském dresu se objevil Fody, který tam na jaro zamířil na hostování - hodně štěstí Fody....

Víc se k tomuto zápasu nechci vracet a doufám, že už se všichni mentálně ladíme na sobotní zápas s Lokádou, kde to všechno vypukne, v týdnu ještě pořádně potrénujeme a věřím, že připraveni budeme dobře!

Sestava: Grami - Hrdla, Straky, Rudy, Lukáš - Dvoři (70. Dominik), Jany, Kuba (45.Olda), Akim (45.Lukáš H.) - Šimi (45.Jaryn), Bery

Na pár minut se na hřiště ještě vrátil Akim - v 60. místo Janyho a Šimi - v 70. místo Beryho

TA

Publikováno: 10 roků 3 týdnů zpět Od saiko #13
Avatar uživatele Olda
No je pravda, že výkon vypadal na to, jako bysme se nacpali těma luxusníma Tomášovo kachničkama už před zápasem.
Bohužel jsem myslel, že Fodymu ukážeme jak nedělá dobře s tím hostováním...,
...ale takhle to vypadalo spíš jako z bláta do louže. :-(
Publikováno: 10 roků 3 týdnů zpět Od Fody #12
Avatar uživatele Fody
Díky za přání štěstí. Já vám přeju povedený jaro a co nejvíc bodů k záchraně. Určitě se přijedu na nějakej zápas podívat. Mějte se! ;-)