Obrázek

V Plané jsme bojovali, bojovali a málem i vyhráli....

V sobotu jsme jeli do Plané s vědomím, že to až tak přátelské utkání nebude a dá se říct, že konečně to byl zápas, kterej měl šmrnc a nasazení, ikdyž zejména pokopaný Jany by se mnou asi nesouhlasil...

Domácí, v jejichž středu se sešli oba bratři Pinterové na nás vlítli a prvních 15 minut byli jasně lepším týmem a po jednom z rohů šli zaslouženě do vedení, když odražený balon vrátil do sítě Jan Pinter. Po dvou minutách bylo vyrovnáno, Bery krásně našel Pepu Šimana, který svou premiéru v dresu Hodějovic okořenil gólem - ranou na zadní tyč nedal golmanovi šanci - 1:1. Ale po dalším odvráceném rohu vrátili Plánští balon do vápna a nikým nehlídaný  Michal Turek poslal domácí opět do vedení 2:1.

Na začátku druhé půle udělal domácí golman chybu při rozehrávce a Bery vyrovnal - 2:2, pak přišli chvíle Davida Lojky, který po krásných přihrávkách Beryho a Janyho šokoval domácí přesně umístěnými střelami a rázem jsme vedli 4:2. Ke konci zápasu nám docházely síly a bylo sakra znát, že se nás sešlo na zápas tak málo - ze dvou mančaftů jsme dali dohromady sotva 13 lidí, kdežto Plánských bylo asi 17. 15 min. před koncem jsme neohlídali Jana Pintera a ten ranou kolem Gramiho hlavy snížil na 3:4, poté se Grami vyznamenal a vychytal domácím samostatný nájezd. Jenže pár minut před koncem jsme nechali vystřelit Míru Sodomku, který to trefil opravdu parádně a bylo vyrovnáno - 4:4.

Během druhé půle ještě trefil Kuba pěkným nákopem břevno. Dobře zahrál mladý Dominik, hodně si s Honzou Adámkem zaběhal náš nejlepší horolezec Akim a obrana se měla dost co otáčet. Ke konci jsme měli ještě pár brejků, ale neřešili jsme je dobře a tak zápas skončil remízou. Škoda těch špatně bráněných standardek a škoda, že se nás nesešlo víc... těm, co se zúčastnili patří velký dík za bojovnost a nasazení.

Sestava: Grami - Libor, Straky, Rudy, Lukáš (65.Šáfa) - Akim, Jany, Kuba, Dominik (65.Jaryn) - Bery (82.Jirka), Šimi (46.David L.)