Obrázek

Ve čtvrtek večer jsme sehráli v pořadí již třetí přátelský zápas na umělce na Hluboké, a ikdyž s výsledkem být spokojeni nemůžeme, tak s předvedenou hrou to už tak špatné nebylo.

Začali jsme velmi aktivně a v prvních deseti minutách jsme měli dvě jasné šance, jenže Dvoři ani Jany branku netrefili a Akimovo gól, po krásném centru Dvořiho, sudí kvůli hře rukou neuznal. A tak z první střely na bránu šli do vedení hráči Mokrého, na pěknou trefu do šibenice nemohl Grami dosáhnout - 0:1, o deset minut později to bylo už 0:2, když Gramiho zaváhání využili hosté k navýšení náskoku. Chvílemi to vypadalo, že hrajeme jakousi hokejovou přesilovku, dobře jsme kombinovali, nahrávali si, drželi míč, ale hosté bránili v deseti a mi jsme zrovna nehýřili pohybem, proto jsme nebyli schopni pozornou obranu překonat. No a když se neujalo ani pár střel z dálky, tak poločas skončil 0:2.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivněji a slabší chvilku si vybral i golman hostí, který propustil za svá záda skákavou střelu Hardsona, který balon nakopnul kuchlem a má to za 20 do kasy :-), po deseti minutách bylo vyrovnáno, Hardson přiťuknul balon Chmeňovi a ten tečovanou střelou z dálky překonal brankáře - 2:2. Vypadalo na obrat ve skóre, měli jsme hru pod kontrolou, jenže pak přišel centrovaný balon do vápna a naše obrana i s golmanem jen koukala, jak jde Mokré pěknou hlavičkou do vedení - 2:3. Chvíli na to našel Hardson pěknou přihrávkou osamoceného Janyho, který měl spoustu času si balon srovnat na nohu a trefil přesně do šibenice - 3:3. Poté jsme měli tři obrovské šance, Lukášovi Herdovi zkazil radost jeden z obránců, který vykopl balon z brankové čáry, Beryho akci zastavil golman nohama, krásnou ránu Kozy vyrazil golman na roh a z následného rohu sice dal gol Hardson, ale kvůli mávnutému (ne)ofsajdu neplatil. No a tak v 85.min.přišel rohový kop hostí a situace se opakovala - balon letěl hodinu a Grami ani nikdo z obránců na něj nedosáhl a další hlava = další gól - 3:4. Na tuto branku jsme už nestihli odpovědět a ikdyž jsme byli po celý zápas jasně lepší, tak jsme od průměrného Mokrého dostali čtyři branky a prohráli...

Výsledek sice zamrzí, ale předvedená hra byla dobrá (3), chvalitebný (2) byl zejména střed hřiště - Rudy, Jany i Olda s Chmeňou, ale koneckonců kvalitně jsme zahráli všichni a z chyb při bránění a zakončení nám nezbývá než se poučit, začít trénovat na hřišti a řešit vše na 100% i při tréninku, pak věřím, že jaro, které bude velice obtížné zvládneme...

Do utkání zasáhli : Grami, Libor, Rudy, Straky, Koza, Dvoři, Akim, Jany, Olda, Bery, David, Hardson, Lukáš, Hrdla, Martin Ch., Jirka, Lukáš H., Žaky