Obrázek

Za zlepšený výkon ve 2.půli jsme si remízu zasloužili...

Na Hluboké jsme se soupeřem, který vede Táborský Okres sehráli vyrovnané utkání a ikdyž jsme v první půli udělali opět spoustu individuálních chyb, tak jsme soupeře do větších šancí nepouštěli. Snažíme se něco udělat s obranou, jelikož se nám posledních několik zápasů nedaří udržet útočníky soupeře na uzdě, a tak se na beky postavili David H. a Rudy, na předstopera se posunul Jany, ikdyž jejich souhra ze začátku nebyla uplně perfektní, postupem času se to lepšilo. Gól jsme dostali ve 30. min., kdy se po jednom z nedorozumění obrany zjevil sám před Pepou hráč Březnice a nezaváhal. Chyběl nám Bílkas, a tak se na stopera postavil Koza, který ikdyž ještě netrénoval, tak odehrál dobrý poločas.

Do druhé půle jsme prostřídali a hra se oživila, zejména Bery ve střední záloze odehrál asi nejlepší poločas za poslední rok. Výsledkem bylo vyrovnání z kopačky Vazyho, kterému míč jako na podnose připravil Libor. Na 2:1 vzápětí zvýšil David Lojka, kterej má pořád čuch na góly. Vedení jsme bohužel neudrželi a pět minut před koncem jsme  dostali vyrovnávací branku. Remíza byla zasloužená a nám se konečně zápas taky trochu povedl, hra se zlepšuje a to by mohlo být dobré znamení před rychle se blížící jarní částí sezony.

Do zápasu zasáhli: Pepa, Míra, Koza, Straky, Rudy, David H., Jany, Fody, Kuba, Dvoři, Libor, Vazy, Bery, David L., Jirka, Hrdla, Bary, Akim

TA

PS: další přátelák sehrajeme tuto neděli 8.3.15 od 12:00 hod. v Č.Krumlově s Loučovicemi, přesunutí kvůli sálovkám bohužel není možné, takže sálovkáři přijeďte alespoň na 1.poločas, jinák vás postihne trest :-)

Publikováno: 9 roků 3 týdnů zpět Od Vazy #416
Avatar uživatele Vazy
já bych řekl že za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát.zahráli jsme konečně dobře,soupeře mírně přehrávali a celý druhý poločas jsme odehráli více na polovině soupeře což bylo výsledkem našeho napadání oproti dějství v první půli kde jsme jen čekali na půli.