Obrázek

V Nové Vsi jsme brzo vedli, v 7.minutě se po přihrávce Vazyho z dálky trefil David lojka, poté jsme měli další dobré příležitosti a mohli jsme náskok zvýšit, ale jasné držení Davida Lojky ve vápně sudí nechtěl vidět, dalšími šancemi jsme pohrdli a tak jsme byli potrestáni v 35.min kdy domácí vyrovnali. Ve 43.minutě trefil domácí Procházka přímák přesně do šibenice a bylo to 2:1.

Hned na začátku druhé půle jsme dostali třetí gól a bylo po zápase, už jsme se za míčem jen neproduktivně honili a ke konci jsme dostali další dva góly. K rozhodčímu Zevlovi se nebudu vyjadřovat - ztráta času.

Když už jsem si myslel, že budeme kompletní a všichni se daj do kupy, tak přišli další nemoci a zranění. Realita je taková, že ikdyž máme béčko, které navíc už nehraje, tak máme velkej problém dát dohromady 11 zdravých lidí na zápas. Letos už skončil Bery a Lukáš Herda. Kuba s Vazym se snaží hrát i přes bolest, ale nejde to. Pól má opakovaně horečky a nejspíš taky už dohrál. Bílkasovi registrace nepřijde, další dva - tři lidi jsou pokaždé někde na dovolený a pak se ani nemůžeme divit, že po slibným rozjezdu sezony najednou atakujeme sestupové příčky a z posledních 5-ti zápasů jsme vytěžili pouhé 2 body za remízy na Borku a v Chrášťanech.

Kdo může chodit a běhat, ať přijde v úterý na trénink (16 hod.) ve zbylých dvou, možná třech kolech budeme potřebovat každou nohu, aby jsme ten podzim aspoň trochu důstojně dohráli, díky.

Sestava: Grami - Libor, Rudy, David H., Kuba (20.Hrdla) - Dvoři, Jany, Cardík, Fody (85.Olda) - David L., Vazy (55.Švícko)

Gól: David Lojka

Vývoj skóre: 0:1, 5:1

TA

Publikováno: 9 roků 5 měsíců zpět Od Vazy #375
Avatar uživatele Vazy
Opět jsme měli dobrý první poločas,zaslouženě se dostali do vedení,ktere jsme regulerne meli zvysit z penalty...ovsem tentokrat jsme ho nezvladli dohrat dokonce.no a pak ve druhe puli uz to byla naše klasika a taky klasika Zevla u ktereho jsme alespon zjistili jak mu říkat aniž by mu to vadilo...