Obrázek

Ač to výsledkově nevypadá, tak jsme s lídrem OP předvedli vyrovnaný boj...

Do zápasu jsme vstoupili špatně a už v 5.minutě jsme prohrávali, když hosté překvapili Pepu, který si jinak odbyl slušnou premiéru mezi tyčemi, dalekonosnou ranou. Pár minut na to to mohlo být 0:2, ale Pepa vytasil bravurní zákrok a balon vyrazil na roh. Od 15. minuty jsme začali být více na míči a tlačili se do koncovky. Akim mohl vyrovnat, ale jeho pěkná rána se vytočila vedle tyče. Chvíli na to šel sám na golmana Libor, ale procpat balon mezi jeho nohy se mu nepovedlo. A asi největší šanci měl Cardík, který těsně před poločasem trefil hlavou tyč.

I ve druhé půli jsme byli aktivní a šli za vyrovnáním, jenže jsme měli jen jednu velkou šanci a tu nám hostující golman zarazil. Troufám si říct, že 9 z 10-ti golmanů by na Dvořiho krásnou ránu pod víko nedosáhlo, jenže Olešnický golman byl ten desátý. V 75.min musel střídat Fody, který po nemoci stále nabírá fyzičku a to se nám vymstilo. Ne, že by ho Šáfa nedokázal nahradit, ale střídat obránce se nevyplácí a chudák Šáfa si v 78.min. srazil prudký centr do brány a bylo po nadějích na srovnání výsledku. Těsně před koncem nám hosté po brejku přidali třetí gól a bylo vymalováno.

Nám se v sobotu potvrdili dvě věci. Ta první je, že se dá hrát vyrovnaný fotbal i s mužstvem, které po okrese rozdává příděli a tou druhou věcí je to, že bez klasických útočníků se góly dávají jen stěží. Sice se Koza s Cardíkem snažli, ale bylo znát, že nejsou sehraní a v útoku nám chyběl takovej ten hlad po gólu, ikdyž kluci na něj určitě chuť měli. Jen tak pro info: v zápase nám stále chyběl zraněný Kuba, Vazy, Bery a z pracovních důvodů nepřišel ani David Lojka a koneckonců i Hardson, pár dalších se omluvilo a tak jsme na střídání měli jen Šáfu a Hrdlu (Béčko mělo volnej víkend se všim všudy)!

Sestava: Pepa - David H., Jany, Rudy, Fody (75.Šáfa) - Libor, Pól, Dvoři, Akim - Koza (85.Hrdla), Cardík

Góly: nikdo

ŽK: nikdo