Obrázek

Chtěli jsme vyhrát, ale...

... nebylo nám přáno. Další sudí z Novohradska (Buřič je z Olešnice) a další fraška.

Zápas jsme začali velkou chybou ve středu obrany, ale domácí útočník z vápna minul. Poté jsme měli dobrých třicet minut převahu, dobře jsme kombinovali a vytvářeli si šance. Ve 12. minutě trefil Dvoři po přihrávce Vazyho pěknou ranou břevno. Ve 20. min. jsme se dočkali, Libor hodil dlouhý aut, Dvoři prodloužil a Akim docpal míč do sítě - 0:1. Další dobrou šanci na zvýšení měl Vazy, ale rána mu sjela a balon málem skončil v lese. Domácí hrozili nakopávanýmmi balony do lajny, kde měli rychlé záložníky a Libor si pěkně zaběhal... Během první půle měl rozhodčí Buřič píšťalku asi pětkrát v puse po zákroku na našeho hráče, ale vždy si to rozmyslel a bez písknutí ji vyndal - už to je známka toho, že ten člověk vůbec neví co pískat. A aby toho nebylo málo, tak dal žlutou za hovno Vazymu.

Druhá půle už moc fotbalová nebyla a to hlavně díky Buřičovi... v 60.minutě po souboji Davida Holzra ve vápně něco písknul, mysleli jsme si, že písknul penaltu proti nám za Davidovu ruku, která byla. Nikdo nehrál a hráč Borku vzteky kopnul míč do brány - dobrý 3 vteřiny po odpískání - a světe div se, po dalších tak pěti až deseti vteřinách ukázal Buřič na půlku a řek, že gól platí! Cožě??? Jak jako, když byla dávno přerušená hra??? No, prostě jsem nechal akci dohrát... fakt prdel co si můžou ty Novohradský grázlové dovolit! Po Krenauerovi další obr kokot, kterej asi neviděl fotbal ani v televizi, když neví, že po písknutí góly neplatí, ale za jakou až dobu to tam kopli a za jakou dobu řek, že to nechal dohrát, to fakt nechápu. Mám jenom jedny nervy a když se na zápas připravujeme, honíme na poslední chvíli hráče, dresy, píšeme zápisy, chceme vyhrát, jsme lepší a nákej bambula to tam takhle doj.be, tak bych se fakt vysvlík z kůže! S Buřičem jsem si šel promluvit, ale ho.no platný. Jediný co z tý mely bylo, že dal Gramimu červenou za ńákou nadávku. Ani bych se nedivil, že mu ji dal proto, že příští kolo nás čeká jeho domovskej klub Olešnice.

Do brány musel Koza a odnes to i David Lojka, kterej musel střídat, aby pustil do hry Fodyho, kterej šel za Kozu na beka. Koza zachytal parádně, v dalších minutách zneškodnil dvě akce jeden na jednoho - holt Kozu trkavou jen tak někdo neobejde :-)Velkou šanci na vedení jsme měli v 75.min., kdy Dvoři vybojoval balon, udělal hned čtyři hráče Borku, ale golmana trefil jen do nohou. Jenže klasika nedáš - dostaneš a v 80.min. jsme dostali gól, kdy Jarda nedosáhl na prudkou a navíc tečovanou ránu z vápna. Když už to vypadalo, že odjedeme s prázdnou, tak se v 90.min. Akim probil podél vápna a chtěl šajtlý dát balon před bránu, moc se mu to nepovedlo a byl z toho roh. Ten zahrál Dvoři hrozně, v podstatě do toho kop jako do hovna, ale co dokázali udělat hráči Borku se taky jen tak nevidí. Ten hroznej balon si jeden z nich nikým neatakován srazil rukou do brány a bylo to 2:2.

Tohoto zápasu škoda, mohli jsme vyhrát, Borek moc fotbalovej nebyl, ale nakonec jsme mohli i prohrát, takže bod v oslabení bereme. Příští sobotu nás čeká vedoucí mužstvo tabulky Olešnice, musíme se na ně dobře připravit, zabojovat a zkusit ňákej ten bodík urvat.

Sestava: Grami (60.Koza) - David H, Jany, Rudy, Koza - Libor (85. Švícko), Dvoři, Pól, Akim - David L. (65.Fody), Vazy (90. Kubica)

Góly: 20. Akim (Dvoři), 90. vlastní (Dvoři)

ŽK: 35.Vazy

ČK: 60.Grami

Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:2