Obrázek

Sérii šesti zápasů s B-mužstvy jsme ukončili výhrou...

A výhrou zaslouženou. Do zápasu jsme vstoupili dobře a konečně se nám dařilo proměňovat šance, proto jsme za dvacet minut nastříleli 4 branky a o výsledku utkání  bylo ve 30.minutě rozhodnuto.

V 10.min. jsme kopali přímák, Rudy se do něj opřel a jeho ránu na zadní tyč jemně tečoval Vazy - 1:0. Nadále jsme byli aktivní, drželi jsme balon a vytvářeli si šance. Na 2:0 jsme zvýšili v 15.min. po serii nepřesností, které vedli až ke gólu. Nejdřív se ukop Libor, pak Vazy, pak David L, zase Vazy a Libor dal gól :-) Asi nejlíp tuto situaci vystihl Tom Bílek slovy: "Ty vole, voni to čtyřikrát poserou a daj gól". Třetí branka přišla ve 20.minutě a dal ji David L. po samostatném úniku - krásnou přihrávku za obranu mu dal Rudy. Náš brankový účet jsme uzavřeli ve 30.minutě. Akim se zjevil na levé straně s balonem a pěknou přihrávkou skrz vápno našel Vazyho, kterému stačilo dobře nastavit nohu - 4:0. Hosty jsme měli na lopatě a poločas v klidu dohráli.

Ve druhé půli už to s naší hrou tak slavné nebylo, ale vedli jsme 4:0 a Lokádu do žádných šancí nepouštěli, což bylo dobře. V šatně zůstal Vazy, který ještě nebyl zcela fit a nahradil jej další polomarod Lukáš, který ale kvůli bolesti kolene taky nedohrál. V 60.minutě jsme inkasovali - centr z lajny chtěl odvrátit Hrdla, ale poslal jej "květákem" pod víko Gramimu. Poté jsme prostřídali, měli jsme pár dobrých šancí, ale Dvořimu, Berymu ani nikomu jinému se branku přidat nepodařilo a tak se už jen čekalo na závěrečný hvizd. Ke konci utkání se do ostrého zápasu za Hodějovice podíval skoro po roce (hostování + nemoc) rekonvalescent Fody.

Příští neděli hrajeme na Borku, nominace na toto utkání je v kalendáři akcí...

Sestava: Grami - Hrdla, Jany, Rudy, David H - Libor (85. Fody), Dvoři, Cardík, Akim - David L. (70.Bery), Vazy (46.Lukáš H.) (75.Šáfa)

Góly: 10.Vazy (Rudy), 15.Libor (Vazy), 20.David L. (Rudy), 30.Vazy (Akim)

ŽK: nikdo

Vývoj skóre: 4:0, 4:1