Nábor dětí

Chtěl jsem zvolat „bravo“ či „super“, ale předvedená hra byť s vítěznou tečkou nebyla nic moc.

Začali jsme náporem a během pěti minut jsme měli dvě šance, ale bez gólového efektu. Až asi v desáté minutě se poprvé trefil Filip a vedli jsme 1:0. Za necelých pět minut to bylo již 2:0, když střelu Filipa doťukával do brány Honza. Trochu jsme polevili v bránění a dostali z toho zbytečného góla.

Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a byl z toho třetí gól, který střelil Štěpánek.  Za chvíli se z leva trefil Vojta Korčák a bylo to 4:1 .Pokračovali jsme v tlaku a bohužel útočili i ti, kteří měli bránit, takže nám asi čtyřikrát utekla soupeřka a z těchto čtyř pokusů se jí vydařil jenom jeden, čímž snížila na 4:2. Zápas tímhle výsledkem skončil i když vzhledem k šancím, které jsme měli to mohlo být klíďo dvouciferné.Nastřelili jsme asi čtyřikrát tyč a třikrát břevno. No a pokud se naši hráči ocitli před brankářem, tak ten to všechno pochytal.

Z hlediska bodů ano, ale z předvedené hry jsme moc velkou radost neměli. Toto by na naše příští soupeře nestačilo, takže hoši je třeba v úterý potrénovat!!