Nábor dětí

Report z utkání FC Nové HodějoviceTJ Slavoj Ledenice 2:0

Paráda hoši. Další výhra, která se však nerodila lehce, neboť jsme spoustu šancí nedali.

Za krásného počasí jsme přivítali  Slavoj Ledenice, s kterým jsme na podzim prohráli u nich 7:3. Dnešní zápas byl však úplně jiný. Bylo vidět jak kluky povzbudily ty tři výhry po sobě a šli do tohoto zápasu s odhodláním zase vyhrát. Jenže do šancí jsme se v první půli moc nedostávali, neboť soupeř dobře bránil a z brejků asi dvakrát zahrozil. Naštěstí byl na štíru s koncovkou, takže poločas skončil remízou 0:0.

Začátkem druhé půle se nám podařilo dát gól, když Vojta Korčák vystřelil po zemi směrem na bránu a míč, ku překvapení všech aktérů zápasu včetně trenérů , prošel mezi houštinou hráčů a skončil v brance. Dle mého názoru dobře chytající brankář Slavoje měl zakrytý výhled a vlastně míč uviděl až v bráně. To nás malinko uklidnilo a dostávali jsme čím dál víc do šancí, které jsme nedokázali proměnit, byť to byly mnohdy tutovky. Ale i soupeř mě pár šancí, ale dobře chytající Kryštof je vychytal.  V závěru jsme vítězství pojistili druhým gólem, který dal Marek. Potom se už zápas dohrával v klidu.  Dnes nebudu nikoho chválit, neboť to byl kolektivní výkon, který nás přivedl k výhře. Ještě jedna zajímavost, trenér Ruda, měl k dispozici poprvé kompletní tři čtyřky, které pravidelně střídal, takže si zahráli všichni zhruba stejnou dobu.

No a ještě součet bodů za tento roční je velmi potěšující, uhráli jsme 20 bodů, šest výher, dvě remízy. Oproti loňskému roku je to výrazný posun.

Příští týden hrajeme na Rudolfově, takže pokud zahrajeme tak jako v posledních zápasech, nejsme bez šance.