Nábor dětí

První výhra a zasloužená!! Konečně děti předvedli , jak se má hrát fotbal. Ale po pořádku.

Neúčastí Kryštofa,jsme museli udělat změnu brankáře a tak jako vždy se této úlohy chopil Vojta Prokeš. A musím říct, že dobře. Do pole jsme měli max. počet hráčů, takže trenér Ruda, mohl střídat ucelené čtyřky. Začátek utkání nic nenasvědčoval, že by to mohl být takto krásný výsledek 11:1. Dlouho jsme se nedokázali  do brány trefit. Až asi v 10. minutě se to podařilo Markovi. Potom jsme měli ještě několik šancí z nichž se urodily další tři góly, takže poločas skončil 4:0. Po přestávce jsme se ze začátku nemohli dostat do tempa, ale po dalších gólech už to zase bylo ono. Těsně před koncem utkání jsme soupeři dovolili, aby alespoň trochu korigoval pro něj dost nepříjemný výsledek. Utkání skončilo  11:1, ale při našich zahozených šancích, to mohlo být mnohem víc. Snad jsme si tyto góly nechali na další utkání. A co říci ke hře, konečně děti předvedli to co po nich chceme. Dokázali si přihrát a naběhnout do volného prostoru a z toho pramenily šance, které ne vždy skončily gólově. A obrana také fungovala podle našich představ. Gólově se zaskvěli tři hráči a to Honza 3x, Marek 3x a Štěpánek taky 3x. Další střelec byl Adam, který z křídla hezky vystřelil a zavěsil. Zvítězili jsme zaslouženě, byli jsme jasně lepší než soupeř.

Toť asi vše, příští týden je pouze trénink v úterý od 17,30. Zápas s Lokomotivou je zrušen. Náhradní termín včas oznámím.