Nábor dětí

Tak vám nevím, čím mám začít. I když jsme jeli oslabeni (chyběli Marek , Vojta Prokeš a Matěj ), nepředpokládal jsem, že to bude takovýhle debakl. Prohrát 2:13 je zatím z naší strany největší prohra.

A přitom začátek utkání nevypadal na to, že bychom měli takto vysoko prohrát. Zhruba do 10. minuty jsme s domácími drželi krok nejenom co se týče výsledku, ale i herně. Gól jsme sice obdrželi zhruba v 5. minutě, ale potom střela Honzi Tvrze z poloviny hřiště, propadla domácímu brankáři mezi rukama i nohama a bylo srovnáno.  Ale potom jako by pro naše hráče skončil zápas. Nedokázali se orientovat před vlastní bránou, z čehož jsme dostávali góly, jak na běžícím pásu. Obrana tentokráte propadla na celé čáře, snad jen David snese nějaké hodnocení, i když za jeho zmařenou penaltu…

Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s odhodláním se zlepšit jak herně tak vstřelit nějaký gól. Bohužel herní projev, až na pár minut se nezlepšil a gól jsme střelili jenom jeden, po úniku Štěpánka a jeho důrazu před bránou.  David pak měl možnost z penalty alespoň snížit, ale střelil vedle brány.

Hodnotit hráče, opět nemá smysl, protože nikdo tentokrát nevinikal.

Další zápas hrajeme za týden ve středu s Bavorovicemi, takže doufám, že tentokráte zaberem a vyhrajeme.