Nábor dětí

Sice vítězství, ale…..

Včera se nám podařilo docela výrazně vyhrát v Ledenicích. Gólama se na tom podíleli především Marek se Štěpíkem a po jednom gólu se k nim přidali Honza L., a Vojta.

Začátek byl, ale z naší strany rozpačitý, prohrávali jsme brzo po zahájení 0:1 a později 1:2. Až potom se naši hráči probudili (do této doby byli v hlubokém spánku), a začali hrát trochu podle našich představ. Výsledkem bylo skóre před přestávkou 7:2 v náš prospěch.

Ve druhém poločase jsme začali mnohem aktivněji, než v prvním a dařilo se nám i dávat góly. Kluci a Kačka si začali i více nahrávat a využívat okének v obraně soupeře. Z toho pramenily góly a to jsme plno šancí ještě nedali. Soupeř se zmohl k pár ojedinělým útokům, ale dobře chytající Honza vše zachránil. Výsledek 16:2 pro nás je asi spravedlivý, byli jsme jednoznačně lepším týmem.

Příští a zároveň poslední kolo hrajeme doma s Rudolfovem a pokud bychom k tomuto zápasu přistoupili stejným způsobem jako proti Ledenicím, tak dostaneme „klepec“. Rudolfov je mnohem silnější soupeř než Ledenice, takže musíme být na zápas koncentrovaní od první minuty!!