Nábor dětí

Sice prohra, ale…..

s předvedenou hrou jsem byl spokojen. Soupeř byl lepší, ale naši kluci s Kikinou se snažili jim nedat nic zadarmo. Domácí začali aktivně a hned zkraje měli šance, ale netrefili bránu. Až po naší chybě před naší bránou (nedostatečný odkop od branky) se jim podařilo střelit gól. Vzápětí to bylo 2:0 pro domácí, kdy opět po naší chybě dokázali skórovat. Potom Vojta Prokeš vybojoval na půlce míč a šel sám na gólmana a zavěsil. 1:2 z našeho pohledu. Tím skončil poločas.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním srovnat výsledek, ale opak byl pravdou, když jsme v rozpětí pěti minut dvakrát inkasovali. Potom jsme si vytvořili trochu tlak a podařilo se nám snížit na 3:4, ale domácí opět přidali na tempu a přidali ještě tři góly.Nám už se podařilo jenom snižit na konečných 4:7 z našeho pohledu.

Hodnocení: konečně jsme si dokázali nahrát a využívali jsme ke hře i postranní prostor a ne jako před tím, kdy jsme se tlačili stále přes nahuštěný střed. Brankář Kryštof zachytal, kromě jedné závažné chyby výborně. V obraně nám to stále skřípe, nejsme schopni odkopnout míč do zázemí a tím nabídneme šanci soupeři, který našich špatných odkopů, dokáže využít.