Nábor dětí

FMA Č.Budějovice - FC Nové hodějovice  1:8

Zápas hraný za stálého deště, byl tímto nečasem poznamenán.

První gól jsme soupeři kupodivu nedali my, ale on nám. A jako bychom se zalekli hrát, nedařilo se nám prvních deset minut vůbec nic. Vyrovnávací gól dal Honza L., když stál sám před bránou a míč, který k němu směřoval kopnul do brány. Byl to jeho první gól, takže bravo. No a zřejmě byl při chuti, tak za pět minut vystřelil na bránu a brankáři to proklouzlo mezi rukama a náhle jsme vedli 2:1. I soupeř měl šance, ale Honza T. to všechno vychytal. První půle skončila 1:2 z pohledu domácích.

Do druhé půle jsme nastoupili mnohem aktivně a to co se nepodařilo Markovi v prvním poločase, to si vynahradil ve druhým. Dal bezprostředně po sobě tři góly, následoval ho Štěpánek. Takže jsme rázem vedli 6:1 a bylo jasné kdo v tomto zápase vyhraje. Potom Marek přidal sedmýho góla a gólovou nadílku dovršil Beník.

I když jsme vyhráli jednoznačně, tak po první půli to na tento výsledek nevypadalo. Přispělo k tomu také počasí a naše nerozehranost. Ovšem nutno podotknout, že se soupeř hodně oproti podzimu zlepšil a v příštích létech bude patřit k těm lepším týmům.

Jelikož jsem minulý týden report z utkání s SKP nenapsal, tak jenom v krátkosti. Narazili jsme na dobrého soupeře, který potrestal chyby, kterých jsme se dopouštěli hlavně před naší bránou. A tím, že nás soupeř nepustil k jiným střeleckým možnostem, tak výsledek byl takový jaký byl.

Report st. přípravky s K.Újezdem jsem nenapsal z důvodu nepřítomnosti na zápase.