Nábor dětí

FMA Č.Budějovice - FC Nové hodějovice  1:8

 

   Zápas hraný za stálého deště, byl tímto nečasem poznamenán.

 

 

První gól jsme soupeři kupodivu nedali my, ale on nám. A jako bychom se zalekli hrát, nedařilo se nám prvních deset minut vůbec nic. Vyrovnávací gól dal Honza L., když stál sám před bránou a míč, který k němu směřoval kopnul do brány. Byl to jeho první gól, takže bravo. No a zřejmě byl při chuti, tak za pět minut vystřelil na bránu a brankáři to proklouzlo mezi rukama a náhle jsme vedli 2:1. I soupeř měl šance, ale Honza T. to všechno vychytal. První půle skončila 1:2 z pohledu domácích.

 

Do druhé půle jsme nastoupili mnohem aktivně a to co se nepodařilo Markovi v prvním poločase, to si vynahradil ve druhým. Dal bezprostředně po sobě tři góly, následoval ho Štěpánek. Takže jsme rázem vedli 6:1 a bylo jasné kdo v tomto zápase vyhraje. Potom Marek přidal sedmýho góla a gólovou nadílku dovršil Beník.

 

I když jsme vyhráli jednoznačně, tak po první půli to na tento výsledek nevypadalo. Přispělo k tomu také počasí a naše nerozehranost. Ovšem nutno podotknout, že se soupeř hodně oproti podzimu zlepšil a v příštích létech bude patřit k těm lepším týmům.

 

Jelikož jsem minulý týden report z utkání s SKP nenapsal, tak jenom v krátkosti. Narazili jsme na dobrého soupeře, který potrestal chyby, kterých jsme se dopouštěli hlavně před naší bránou. A tím, že nás soupeř nepustil k jiným střeleckým možnostem, tak výsledek byl takový jaký byl.

 

Report st. přípravky s K.Újezdem jsem nenapsal z důvodu nepřítomnosti na zápase.

 

Trenér

 

 

 

 

 

Přihlášení

Kalendář akcí

srpen 2022
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine