Nábor dětí

Gratulace k výsledku, s předvedenou hrou to ale bylo slabší.

Bylo znát, že nenastoupil Marek, neboť s jeho agresivní hrou, by měl soupeř mnohem víc starostí. Vstoupili jsme do zápasu s vidinou snadného zápasu, ale nedokázali jsme se před bránou soupeře prosadit. Až v polovině prvního poločasu se nám díky Vojtovi podařilo skórovat. Trochu se naši kluci a Kačka uklidnili a začali jsme soupeře lehce přehrávat. Do poločasu ještě skóroval Beník, takže poločas skončil 2:0 pro nás.

Do druhé půle jsme malinko pozměnili sestavení jednotlivých hráčů, ale kýžené góly to nepřineslo. Až potom se Beník trefil podruhý a už to bylo trochu veselejší. Nakonec se ještě trefil Stěpánek a Beník ( dal tři góly).

Jak jsem již podotknul hra z naší strany nebyla dobrá. Neustále děláme ty samé chyby , nedokážeme si nahrát, hráči nedrží své posty, špatná střelba atd .  Soupeř byl hodně slabý a vlastně se k šancím dostal na základě našich chyb.