Nábor dětí

Tato výhra byla předpokládáná, ale i tak bravo kluci

Věděl jsem, že tento zápas by měl být pro nás snadný a proto jsem poslal na hřiště všechny děti, aby si zahráli. Soupeř měl v nominaci ročníky 07-09 a bylo to znát, oproti našim klukům stejně starým bylo vidět, že teprve začínají. Brzy jsme díky gólu Štěpánka vedli 1:0 no a potom už to tam padalo. Na hřiště jsem v první půli posílal vždy pouze max dva z ročníků 06, aby to nebylo příliš na jednu branku. I tak po první půli jsme vedli 5:0.

Do druhé půle v brance Honza vystřídal Marka a do hry jsem zapojil všechny děti a dokonce v jednom případě Šimona, Jakuba, který si zahrál poprvé a Dominika Lojků s Vojtou, který to jistil v zádu. I tak se soupeř zmohl asi na tři střely za zápas. Konečná výhra 12:0, odpovídala dění na hřišti. Velkou měrou k vítězství přispěl Štěpánek, který dal 7 gólů a byl dle mého názoru nejlepší na hřišti. Co mě mrzelo na našich klukách, že to každej chtěl urvat sám. Nevyužili jsme tohoto soupeře k tomu, abychom si více nahrávali. To mi tam chybělo.

No jinak příští pátek jedem do Lišova a tam nás nečeká nic snadného, takže ještě jednou velká gratulace k výsledku.