Nábor dětí

Tahle výhra byla dost důležitá…

Začnu od počátku, jeli jsme do Borovan oslabeni o Marka a Honzu, ale už s Vojtou a již uzdraveným Štěpánkem. Měl jsem tak trochu obavu, jak toto utkání bez dvou opor zvládnem, ale soupeř nebyl nijak silný, takže konečná výhra 10:2 hovoří za vše.

Jelikož jsme nevěděli o soupeři nic (doposud s námi nikdy nehrál), poslali jsem do obrany  zkušené borce a to Štěpánka a Vojtu. V brance začal Filip a do útoku jsme měli nakonec na střídání tři dvojice a to: Beníka se Sebíkem, Kačku s Dominikem L., a Dana s Domčou Ř. I když jsme hned v úvodu inkasovali, tak potom jsme dvěma slepenými góly otočili vývoj zápasu pro sebe. Do přestávky jsme přidali ještě dva fíky, takže půle skončila z našeho pohledu 4:1.

Do druhé půle jsme udělali malou změnu, za Filipa šel do brány ten „největší“ a to Sebík, Štěpánek se posunul do útoku a Filip šel do obrany. Nutno říct, že Štěpíkovi tato změna svědčila, no prostě je to rozenej útočník J. Ve druhé půli jsme přidali ještě šest branek, soupeři jsme po nedůrazné obraně dovolili vstřelit jen jednu branku, takže utkání skončilo vítězstvím 10:2!

Celkově bych to hodnotil asi takhle: soupeř patřil k těm slabším, ale to nic neubírá na tom, že naši kluci odvedli slušný výkon a jak je vidět, tak i bez některých starších hráčů se v budoucnosti nemáme čeho obávat. Ve čtvrtek přivítaáme Lokádu tak uvidíme jak se s tímto zápasem popasujeme.